Wyjaśniam jak dobrać tusz i toner do drukarki. Zapraszam!
Friday January 18th 2019

HP Photosmart 5520 – tusze jednorazowe czy wieczne kartridże?

W poszukiwaniu drukarki przeglądamy całą masę różnorakich sprzętów, zazwyczaj wielofunkcyjnych. Wszak lepiej mieć więcej. Zwłaszcza, że drukarka z funkcją kserokopiarki i skanera bez wątpienia okaże się opcją o wiele bardziej praktyczną w przyszłości. Pośród urządzeń wielofunkcyjnych znajdziemy między innymi HP Photosmart 5520.

HP Photosmart 5520 – specyfikacja

Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz, który z pewnością ułatwi korzystanie z niego. Szczególnie podczas wybierania opcji, jaką chcemy w danym momencie użytkować. Jest to o tyle wygodne, że chcąc skserować dokument nie musimy korzystać ze sterowania z poziomu komputera. W związku z powyższym urządzenie świetnie nada się dla osób w każdym wieku i na różnym poziomie obeznania z technologicznymi nowinkami. Ponadto dodatkową, aczkolwiek istotną zaletą jest duży podajnik papieru mieszczący aż 80 arkuszy, dzięki czemu nie będzie koniecznym notoryczne jego uzupełnianie. Inną zaletą jest duża prędkość wydruku dokumentów, ponieważ w czerni wynosi ona aż 11 str./min.

Tusz do HP Photosmart 5520

Jako że urządzenie to drukuje za pomocą atramentu, koniecznym jest jego regularne uzupełnianie. Tusze do HP Photosmart 5520 możemy zakupić w niemal każdym sklepie komputerowym. I choć być może znajdziemy tańsze zamienniki, nie od dziś wiadomo, iż najlepiej inwestować w oryginalne wyposażenie. W przypadku tuszów do HP Photosmart 5520 możemy także zdecydować się na zakup wiecznych kartridżów z czipami. Są one przeznaczone przed wszystkim do stosowania w domu bądź małym biurze. Ich użytkowanie nie wymaga bowiem posiadania specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Decydując się na ich wybór zaoszczędzimy z pewnością pieniądze, gdyż nie trzeba ich wymieniać, a wyłącznie napełnić. Co ważniejsze napełniać można nieograniczoną ilość razy, skąd też tonery te zawdzięczają swoją nazwę. Koszt napełnienia jest różny w zależności od miejsca, gdzie udamy się w tym celu, jednak zwykle nie przekracza 15 złotych.

 

Related Tags:

More from category

Bez tuszu ani rusz
Bez tuszu ani rusz

Współczesne technologie informatyczne wiążą się z koniecznością zapewnienia różnych potrzebnych akcesoriów. [Read More]

Godne polecenia tusze do epson expression home xp-235
Godne polecenia tusze do epson expression home xp-235

Każdy właściciel drukarki bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć wydajne tusze w [Read More]

Czy stosowanie tuszów zamiennych jest bezpieczne?

Zakup drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego to nie mały wydatek. Często musimy zainwestować nawet kilkaset [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives